hit counter
باشگاه مشتریان نیوتک

تولید کنندگان
ایندومارت
تبدیل واحد مهندسی

خدمات مهندسی نیوتک

شرکت نیوتک با داشتن کادر مهندسی و فروش مجرب و کارآزموده در زمینه نیازسنجی، تامین، نصب و راه اندازی تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق صنایع مختلف، فعال بوده و خدماتی نظیر مشاوره، تامین، اجرا و نگهداری از سامانه های مهندسی و ابزاردقیق در صنایعی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی، نیروگاهی، سیمان، خودروسازی، مواد غذایی، پژشکی و داروسازی و... ارائه می نماید، لازم به ذکر می باشد که این شرکت توانایی ارائه محصولات مورد نیاز کارفرما از برندهای مختلف را به صورت فوری و Stock دارا می باشد.

این شرکت کلیه توان خود را در جهت پیشرفت صنعت کشور بکار برده تا در زمینه تامین تجهیزات مهندسی و ابزار دقیق مورد نیاز صنایع مختلف با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی سهم کوچکی در تعالی این هدف بزرگ داشته داشته باشد.

به امید روزهای پر از افتخار برای ایران و ایرانی 

.

.

بدینوسیله اعلام میدارد شرکت نیوتک با سالها تجربه در طی دوران فعالیت خود مفتخر به ارائه خدمات خود به شرکتهای ذیل میباشد که اسامی تعدادی از آنها به شرح ذیل میباشد:

.

نفت و گاز و پتروشیمی
ردیف طرف قرار داد شرح سال
1 شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تامین کلیه شیر آلات ابزار دقیق پروژه دهلران 1392
2 شرکت مناطق نفت خیز جنوب تامین کلیه تجهیزات ابزار دقیق سایت hmc پروژه هفتکل 1393
3 شرکت مناطق نفت خیز جنوب تامین تجهیزات خطوط توپکرانی 1394
4 پالایشگاه عراق کرکوک تامین تجهیزات 1394
صنایع غذایی
1 کارخانه قند دزفول تامین تجهیزات 1395
2 کارخانه قند مرودشت تامین تجهیزات 1395
3 کارخانه قند میاندوآب تامین تجهیزات 1392
4 صنایع شیر وارنا تامین تجهیزات 1392
صنایع خودروسازی
1 کارخانه ولئو آرمکو تامین تجهیزات 1393
2 شرکت کویر تایر تامین تجهیزات 1393-1394
3 شرکت کروز تامین تجهیزات 1394
صنایع داروسازی و پزشکی
1 شرکت سلامت صنعت بوعلی تامین تجهیزات 1394-1395
2 شرکت سازگر تامین تجهیزات 1393-1394
سایر صنایع وابسته
1 صنایع شیمیایی کلران تامین تجهیزات 1393-1394
2 شرکت توکا (مپنا) تامین تجهیزات 1393-1394-1395
3 خط 7 متروی تهران تامین تجهیزات 1393
4 متروی قم تامین تجهیزات 1394-1395

.

.

 • قرارداد تعمیر و نگهداری
  به منظور افزایش بازدهی تجهیزات و بهبود بخشیدن به فرآیند تولید محصول، این شرکت آمادگی لازم جهت انعقاد قراردادهای سرویس، تعمیر و نگهداری و کالیبراسیون تجهیزات ابزاردقیق موجود در سایت را اعلام می دارد.
  بديهي است در موارد خاص كه امكان خدمات تعمير و يا كاليبراسيون در اين مركز وجود نداشته باشد دستگاه پس از تأييد مشتري به كمپاني سازنده ارسال و پس از تعمير و تست كامل و يا كاليبراسيون بازگردادنده مي شود .
 • تعمیر تجهیزات و تأمین قطعات یدکی:
  به منظور افزایش کارکرد تجهیزات موجود در سایت و جلوگیری از پرداخت هزینه‎های گزاف جهت خرید تجهیزات جدید و همچنین جهت تعمیر تجهیزاتی که دچار مشکل شده‎اند، شرکت نیوتک به عنوان نماینده رسمی و انحصاری کمپانی INDUMART, NOUVA FIMA, VEE-LOK,  و ... با در اختیار داشتن تجهیزات استاندارد، کلیه خدمات پس از فروش و تأمین قطعات یدکی و تعمير تخصصي بردهاي الكترونيكي مربوط به سيستمهاي صنعتي مورد نیاز محصولات را پشتیبانی می نماید.
 • نصب و راه اندازي
  نصب و راه اندازي انواع تجهیزات ابزار دقیق، سيستمهاي كنترل و سیستم های هشداردهنده در سايت مشتريان از جمله خدمات پس از فروش قابل ارائه توسط ما مي باشد .